SKKT 2019/2020 - AKTUALNOŚCI

************************************************************************

SZKOLNY KLUB KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNY   "G o o n i e s"

w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie

oraz Koło PTTK "Gwarków Noworudzkich"

zaprasza na rajd turystyczny  z okazji ,, Barbórki

Trasa: Nowa Ruda/Słupiec - Nowa Ruda - ,,Szlak Młoteczkowy,, - Zielona Dolina - Nowa Ruda/Słupiec.

Wyjazd: sobota - 07.12.2019. PKS/Intermarche, godzina 8:15

Zbiórka: godzina 8:00. Zakończenie rajdu: ok. 13:30-14:00.

Długość trasy: ok. 5-6 km.

Koszt: 15 zł (autokar, znaczek rajdowy, ciastko, kiełbaska, herbata).

Kierownik rajdu: p. Czesław Dominas

Opiekun: p. J.Okoński

Ubezpieczenie - obowiązkowe: szkolne - grupowe lub indywidualne.                      *W przypadku rezygnacji z rajdu w przeddzień lub w dniu wyjazdu,

nie podlega zwrotowi wniesiona opłata !!!

Zapisy i wpisowe przyjmuje opiekun SKKT p.J.Okoński

S e r d e c z n i e    z a p r a s z a m y !!!

************************************************************

SZKOLNY KLUB KRAJOZNAWCZO-TURYSTYCZNY w Szkole Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie zaprasza na rajd turystyczny z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości.

Trasa: przebiegać będzie  przepięknymi Wzgórzami Włodzickimi, położonymi tuż nad miejscowościami Świerki i Ludwikowice Kłodzkie, po drogach polnych i leśnych. Przewyższenie wynosi ok. 300 m.

Na tresie połączonej z ogniskiem i tradycyjnym, klubowym pieczeniem kiełbasek, kibicować będziemy uczestnikom Biegu Niepodległości.
W związku z Dniem Niepodległości, na trasę rajdu zabieramy flagi narodowe, kotyliony, szaliki w barwach narodowych, itp.

Długość trasy: ok. 11 km 111 m
Termin: 11.11.2019. (poniedziałek)
Wyjazd: godzina 8:00 (PKS/Intermarche)
Powrót: godzina ok. 14:00-15:00
Koszt uczestnictwa: 17 zł (autokar = 200 zł)
Liczba uczestników: 12.
-----------------------------------------------------
Serdecznie zapraszamy.

Proszę o świadome, przemyślane podejmowanie decyzji w sprawie uczestnictwa w rajdzie
(nie blokowanie miejsca na liście).

O uczestnictwie decyduje wniesienie opłaty rajdowej (cena autokaru) w kwocie 17 zł.

W przypadku rezygnacji z rajdu w przeddzień lub dniu wyjazdu,
nie podlega zwrotowi wniesiona opłata (koszt wyjazdu jest skalkulowany z opłatą za autokar/200zł)

Zapisy prowadzi i wszelkich informacji udziela opiekun Klubu p. J.Okoński

********************  Z turystycznym pozdrowieniem *********************

***********************************************************************

Trasa: Góry Sowie: Schronisko ''Zygmuntówka'' (740) - Niedźwiadki (675) - Trzy Buki (638) - ''Leśny Dworek'' (445) - Rozdroże pod Kocim Grzbietem (484) - Przełęcz Woliborska (711).

Długość trasy: ok. 11 km

Termin: sobota/12.10.2019.

Zbiórka: 8:15       Wyjazd: godzina 8:30 (PKS/Intermarche)

Powrót: godzina ok. 14:00-15:00

Koszt: 17 zł (autokar)

Ubezpieczenie - obowiązkowe: szkolne-grupowe lub indywidualne.

Uwaga: W przypadku rezygnacji z rajdu w przeddzień lub w dniu wyjazdu, nie podlega zwrotowi wniesiona opłata (koszt wyjazdu jest skalkulowany z opłatą za autokar/200zł)

Kierownik/Opiekun SKKT: p. J.Okoński

Formuła działalności Szkolnego Klubu Krajoznawczo-Turystycznego jest jasno określona.

W rajdach turystycznych organizowanych przez SKKT biorą udział TYLKO uczniowie naszej szkoły z klas IV-VIII.

**********************************************************

na ROZPOCZĘCIE SZKOLNEGO SEZONU TURYSTYCZNEGO 2019/2020

w „Góry Sowie” w dniu 28.09. 2019r. (sobota)

Trasa: Góry Sowie: Przełęcz Woliborska (711m n.p.m.) - Szeroka (826) - Malinowa (839)- Gołębia (810) - Przełęcz Srebrna (568).

Długość trasy: ok. 10 km

Termin: sobota/28.09.2019.

Wyjazd: godzina 8:30 (PKS/Intermarche)

Powrót: godzina ok. 13:00-14:00

Koszt: 17 zł (autokar)

Ubezpieczenie - obowiązkowe: szkolne-grupowe lub indywidualne.

Kierownik/Opiekun SKKT: p. J.Okoński

Trasa rajdu: